Wdrożenie EDM i usług z zakresu e-zdrowia oraz telemedycyny w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni  

Szanowni Państwo,

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni realizuje projekt "Wdrożenie EDM i usług z zakresu e-zdrowia oraz telemedycyny w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni" , dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Głównym celem projektu jest podniesienie standardów oferowanych przez nasz Szpital usług i dostosowanie ich do wymogów obecnych czasów. Te górnolotne określenia dla Państwa będą oznaczać dodatkowy kanał komunikacyjny z naszym Szpitalem. Planujemy w ramach tego projektu udostępnić Państwu portal dla Pacjenta, który umożliwiać będzie m.in. sprawdzenie wyników badań czy całodobową rejestrację na wizytę w poradni/przychodni. Liczymy na to, że portal ten znacznie ułatwi Państwu komunikację z nami i przede wszystkim pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy.

 

Wartość projektu: 5 633 833,35 PLN Wkład Funduszy Europejskich: 4 696 575,85 PLN